SAAB 9-5 unversalas 5 durų 2005-2012 metų modeliai su paprastu stogu, be numatytų tvirtinimo taškų ir bėgelių.

Švediški nepriekaištingos kokybės, saugūs ir patikimi stogo skersiniai THULE.

Komplektą sudaro šie Thule komponentai*: 961-754-1048.

WingBar stogo strypai
Įkvėptas lėktuvo sparno konstrukcijos, naujasis Thule WingBar yra saugus, stilingas, aerodinamiškas ir ypač tylus. Palyginti su pirmtakais (AeroBar) garso energija buvo sumažinta 90%, o oro pasipriešinimas - 55%. Sumažinto pasipriešinimo dėka taupomas kuras. Aliuminiai strypai su T formos prapjova, kad būtų lengva pritvirtinti dviračių, slidžių ar kitą laikiklį, aerodinaminę stogo bagažinę dėžę. Suteikia jūsų krovinių laikikliui išskirtinę išvaizdą.

Naujiena-"WingBar Black edition"- juodos spalvos aliuminiai WingBar skersinių strypai.

Wingbar būna 2 spalvų - aliuminio ir juodos bei 5 skirtingų ilgių:

Nr. 960 - 108 cm Nr. 961 - 118 cm Nr. 969 - 127 cm Nr. 962 - 135 cm Nr. 963 - 150 cm

*Galima sukomplektuoti su pigesniais Thule SquareBar tipo kvadratiniais skersinių vamzdžiais, kurie yra tvirti, aptraukti plastiku, todėl saugo Jūsų krovinį. Jie puikiai tiks jei skersinius naudojate retesnėms kelionėms. Šie skersiniai pavaizduoti paskutinėse nuotraukose. Kaina pasikeis pasirinkus skersinio strypo tipą ir prekę įdėjus į pirkinių krepšelį.

Thule Rapid system 754 skersinių tvirtinimo "kojos". Patikimos, saugiai užrakinamos stogo skersinių tvirtinimo "kojos", tinkamos visiems automobiliams su paprastu stogu, kurie neturi stoge numatytų tvirtinimo taškų ar relingų. Pagal "City Crash" atliktą testą atitinka ISO normatyvus, krovumas 75kg. Specialus tvirtinimo indiktorius parodys, kad skersiniai tinkamai pritvirtinti. Šios skersinių "kojos" naudojamos parenkant konkretaus automobilio tvirtinimo adapterius.

Thule adapterių komplektas. Kiekvienas automobilis yra unikalus, todėl Thule gamina adapterių komplektus idealiai pritaikytus Jūsų automobiliui. Adapteriai yra pagaminti iš gumos ir plastiku aptrauktų metalinių detalių, todėl yra patikimai tvirtinami ir negadina paviršių.

Komplekte montavimo instrukcija.  Sumontavimas Vilniaus mieste nemokamas!
Jei turite klausimų apie šią ar kitą prekę mielai atsakysime.

Radote pigiau  - susisiekite ir Jums pasiūlysime geresnę kainą! 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

SAAB 9-5 unversalas 5 durų 05-12 su paprastu stogu

  • Gamintojas: THULE
  • Prekės kodas: 961-754-1048
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 189.00€

  • Be PVM: 156.19€

Galimi pasirinkimai


Žymos: SAAB 9-3 9-5